טיסות מרמון לאירופה

הדרך להוזיל משמעותית את מחירי הטיסות

יש לא מעט דרכים להוזיל כיום טיסות לחופשה באירופה – להזמין טיסות הרבה לפני מועד הטיסה (אם אפשר אפילו חצי שנה לפני המועד). להזמין טיסות ברגע האחרון לאירופה – מהיום למחר או אפילו מהיום להיום. לטוס בלואו קוסט – לוותר על מזוודה, על הושבה ועל כל מה שיכול להיות כרוך בתוספת עלות. ויש גם פעולה נוספת וחשובה אשר בכוחה להוזיל באופן משמעותי את עלות הטיסה והיא, לטוס מנמל התעופה רמון.

מנמל התעופה רמון, יוצאות טיסות ליעדים שונים באירופה, כאשר מדובר בעיקר על טיסות במודל לואו קוסט וטיסות אשר מתאפיינות במחירים נמוכים מאוד – בהשוואה למחירי הטיסות מנמל התעופה בן גוריון.

אז זה אומנם נכון שנמל התעופה רמון, מרוחק מרוב חלקי הארץ ולכן, צריך לקחת בחשבון גם את הזמן ואת ההוצאות הכספיות הכרוכות בנסיעה עד לשדה התעופה עובדה.

קצת רקע על שדה התעופה

נמל התעופה על שם אילן ואסף רמון, נפתח בשנת 2019 והוא מהווה כיום את נמל התעופה השני בגודלו בארץ – הנמל ערוך לקליטה של כ-2 מיליון נוסעים בשנה.

נמל התעופה ממוקם במרחק של כ-20 קילומטר מאילת ולכן, הוא מיועד גם לטיסות פנים ובעיקר בטיסות לנתב"ג – עבור אנשים מכל הארץ המעוניינים לנפוש באילת ועבור תושבי אילת אשר מבקשים להגיע לאזורים אחרים בארץ.

לשדה התעופה ניתן להגיע במספר דרכים שונות: רכב פרטי – בסמוך לשדה ניתן למצוא חניון בתשלום, כך שאפשר להשאיר את הרכב שם. באוטובוס/ ים – ניתן לקחת אוטובוס לאילת ויש קו ישיר אשר מגיע מאילת עד לשדה התעופה והדרך השלישית היא באמצעות טיסת פנים – וכאמור, מרבית טיסות הפנים יוצאות מנתב"ג.

עם הפנים לעתיד

כאמור, נמל התעופה רמון נחנך רק בשנת 2019 וב-2020, בעקבות הקורונה, הטיסות הוקפאו ברוב העולם, כך שהוא עדיין לא הספיק לממש את הפוטנציאל שלו.

בכל מקרה, לפי איך שזה נראה מספר היעדים אליהם יהיה ניתן להגיע בטיסה מאילת לאירופה ובחזרה, רק ילך ויגדל עם השנים
כך יוצא שאם אתם מחפשים טיסות זולות ואתם לא מתעצלים להגיע עד לשדה התעופה רמון (או אולי אתם בכלל גרים באזור), אין כל ספק שבכוחו של צעד זה להוזיל לכם משמעותית את הטיסה – אשר במקרים רבים תעלה לכם רק כמה עשרות בודדות של יורו.

כמובן, שבטרם קבלת ההחלטה כדאי לערוך בדיקה לגבי היעדים באירופה אליהם ניתן להגיע משדה התעופה רמון.  

על הכותבת

שירי ברק

שירי ברק

כותבת תוכן כבר קרוב ל20 שנה, מתמחה בעולמות התיירות והפנאי מומחית באיתור דילים, טיסות ומכירה את כל היעדים כמו מקומית

טיסות ברגע האחרון לאירופה

הרבה אנשים יכולים להרשות לעצמם להיות ספונטניים ולטוס ברגע האחרון לחופשה באירופה, כאשר המטרה, תהיה כמובן ליהנות מאותן טיסות בזול לאירופה – לפחות ככל שניתן למצוא כזאת.
חברות תעופה רבות בוחרות להוריד את המחירים של הטיסות ברגע האחרון, מכיוון שנשאר להם מקומות פנויים והם יעדיפו לאייש אותם ברווחים נמוכים יותר, על פני להשאיר אותם פנויים.