מצאו ביטוח נסיעות לפי יעד הטיסה

בעוד שיש בימינו חברות ביטוח נסיעות מסוגים שונים, חשוב למצוא את החברה הנכונה כדי לדעת שאתם מכוסים מכל בחינה במהלך שהותכם בחו"ל. בשורות הבאות, נבין כיצד למצוא את חברת הביטוח הנכונה – המשיכו לקרוא.

ביטוח נסיעות לחו"ל – למה כ"כ חשוב? האם חובה?

באופן כללי, אין איזושהי חובת רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, אבל האמת היא שלא קיימים הרבה אנשים אשר מעזים לטוס ללא ביטוח מתאים. בסופו של יום, הביטוחים האלו מאפשרים לכם להנות לא רק מכיסוי מקיף ככל הניתן, אלא גם משקט נפשי אשר מתקבל בעת רכישת הפוליסה. באותה הנשימה כדאי גם לציין כי ביטוח נסיעות לפי יעדים בחו"ל משתנה מאוד במחירים שלו בין חברות הביטוח השונות. מה עושים כדי למצוא את ההצעה הנכונה? ניחשתם נכון: השוואת מחירים בין חברות ביטוח נסיעות לחו"ל.

היתרונות של השוואת ביטוחי נסיעות 

ישנן דרכים שונות למצוא ביטוח נסיעות לחו"ל, אך כנראה שהדרך הטובה ביותר היא להשתמש באתרים אשר כל ייעודם הוא השוואת מחירים בין ביטוחי נסיעות. אתרים אלו מאפשרים לא רק להזין את פרטי הטיול ולהשוות הצעות מחברות ביטוח שונות, אלא גם להנות מהיתרונות הבאים:

  • אתרי השוואות ביטוחים מאפשרים לסקור ולבדוק את המוניטין של חברת הביטוח, וזאת באמצעות בדיקת ביקורות והמלצות על אלו.
  • ניתן לאתר חברות ביטוח אשר ממוקמות בכל אזורי המגורים בארץ.
  • אפשר להסתייע בשירות הלקוחות הטלפוני של אתרים אלו, כדי למצוא את חברת הביטוח הנכונה לכם ביותר.

בסופו של דבר, אתר השוואת ביטוחי נסיעות יכול לעזור לכם למצוא את הפוליסה הכי מתאימה לסוג ויעד הטיול שלכם.

3 פקטורים ללקיחה בחשבון בעת רכישת הביטוח 

כאשר משווים מחירי ביטוחי נסיעות, חשוב לקחת בחשבון את הגורמים העיקריים אשר בסופו של דבר ישליכו ישירות על סוג הפוליסה שתרכשו. לנוחיותכם, ריכזנו עבורכם 3 מהפרמטרים החשובים בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל:

  • עלות הביטוח: זהו כנראה הגורם החשוב ביותר עבור רוב האנשים אשר רוצים לטוס לחו"ל מבוטחים.
  • כיסוי הביטוח: ודאו שהביטוח שאתם רוכשים מכסה את כל מה שאתם צריכים, וזה צריך לכלול דברים כמו הוצאות רפואיות, פינוי רפואי, אובדן כבודה וביטול נסיעה.
  • גובה הכיסוי: בעוד שחלק מחברות הביטוח מציעות למבוטחים כיסויים עד 5 מיליון ₪ ואפילו יותר, חברות ביטוח אחרות מציעות ביטוחים עם כיסויים של 2 – 3 מיליון ₪.

לסיכום, כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל? 

לסיכום, כדי למצוא את ביטוח הנסיעות הטוב ביותר עבורכם, החליטו איזה גובה כיסוי אתם צריכים, שקלו את היעד שלכם, את סוגי הפעילויות שתבצעו ואת משך הנסיעה. ככל שתגדירו טוב יותר את מטרת הטיול, כך תוכלו למצוא פוליסה במחיר טוב יותר. לידיעתכם, פוליסה ממוצעת עולה בין כמה עשרות שקלים בודדים ליום, מה שעשוי להצטבר למאות שקלים ומעלה אצל משפחות עם ילדים. לכן, חשוב לערוך את השוואת העלויות כדי למצוא את הפוליסה המתאימה.

על הכותבת

שירי ברק

שירי ברק

כותבת תוכן כבר קרוב ל20 שנה, מתמחה בעולמות התיירות והפנאי מומחית באיתור דילים, טיסות ומכירה את כל היעדים כמו מקומית