מאורגנים לאירופה

5 טיפים לבחירת טיולים מאורגנים לאירופה

יש הרבה אנשים שמעדיפים את הטיולים שלהם – מאורגנים, מבחינתם הפעולה היחידה שהם יעשו לקראת החופשה, זה לארוז מזוודה ולהגיע לשדה התעופה. החדשות הטובות הן, שאם אתם נמנים על אותם אנשים תוכלו למצוא לא מעט חברות אשר מציעות טיולים מאורגנים לחופשה באירופה, כאשר כל מה שתצטרכו לעשות זה לבחור את החברה ואת סוג הטיול אשר יענה על דרישותיכם וצרכיכם בצורה הטובה ביותר. אז רגע לפני שאתם מזמינים להלן מספר טיפים אשר יסייעו לכם בביצוע ההזמנה הנכונה:

הכירו את האפשרויות – כיום, תוכלו למצוא סוגים שונים של טיולים מאורגנים, כאשר חלק מהטיולים מבוססים על קונספט מסוים: טיולים קולינאריים, טיולי ספא, טיולי סקי באירופה וכיוצא בזה.. מומלץ לסקור תחילה את כל האפשרויות המוצעות לכם ורק לאחר מכן לקבל את ההחלטה.

הבינו למה אתם מצפים – האם חשוב לכם תנאי אירוח מפנקים, האם אתם מעוניינים לבקר במספר ערים או מקומות, או להכיר עיר מסוימת על בוריה. האם אתם מבקשים ליהנות ממסלולי הליכה ארוכים או מעדיפים שייקחו אתכם ממקום למקום. ככל שתבינו בצורה מעמיקה יותר את הציפיות שלכם מהטיול כך תעלו את הסיכויים למצוא את הטיול המתאים.

נסו לקבל המלצות על חברות – יש לא מעט חברות אשר מתמחות בטיולים מאורגנים לאירופה. לכן, כדאי לנצל את ההיצע לטובתכם ולבחור בחברה מקצועית, אמינה ומנוסה, אשר תעמוד בהבטחות שלה. הדרך הטובה ביותר לבחור חברה שכזאת, היא לנסות ולקבל המלצות אמינות מנופשים אשר השתתפו בטיולי החברה ויכולים להעיד עליה.

תכננו תקציבים – כשאתם מתכננים תקציב לטיול מאורגן, חשוב שתיקחו בחשבון לא רק את עלות הטיול המאורגן אלא גם הוצאות נלוות – לכן, בשלב הראשון יש לבדוק בצורה מעמיקה מה הטיול כולל ובהתאם, גם תוכלו להבין פחות או יותר כמה כסף תדרשו להוסיף – בדקו לדוגמא, אם הטיול כולל את כל הארוחות, האם יש לכם ימים חופשיים וכמה וכיוצא בזה..

בואו מוכנים – ככל שתבינו בצורה מקיפה יותר מה הטיול כולל, כך תוכלו להגיע מוכנים יותר ולמנוע מעצמכם אכזבות. אספו פרטים על האתרים בהם אתם עתידים לבקר במסגרת הטיול, על המלונות בהם אתם עתידים להתארח, על אטרקציות ואם זה מתאפשר גם על המדריך אשר ידריך אתכם. ככל שיהיו לכם יותר פרטים, כך תוכלו לצאת לטיול שאתם מוכנים ולמנוע מעצמכם מיני "הפתעות" לא מתוכננות.

טיול מאורגן יכול להיות לא פחות ממושלם, במידה ומקבלים את ההחלטות הנכונות וכמובן, עושים את הבחירות הטובות האפשרויות.

יעדים חמים באירופה

רוב הישראלים חסרי סבלנות וכשאנחנו רואים תורים ארוכים, אנחנו מעדיפים לעשות אחורה פנה (אם אין בנמצא דרך לקיצור התור).
אבל, חשוב לדעת שיש יעדים ואטרקציות שההמתנה בתור בהם, על כל הסבל שהיא אולי טומנת בחובה תהיה שווה.

הפלגות לאירופה

הפלגה מהווה כאחד מסוגי החופשות המועדפות על ישראלים. ההפלגה מתקיימת באוניית פאר, אשר למעשה כוללת את כל מה שצריך לחופשה מפנקת: מספר ארוחות ביום, פעילויות בידור, מתקני נופש, סניף של דיוטי פרי ועוד.. ועוד..

טיסות מרמון לאירופה

יש לא מעט דרכים להוזיל כיום טיסות לאירופה – להזמין טיסות הרבה לפני מועד הטיסה (אם אפשר אפילו חצי שנה לפני המועד). להזמין טיסות ברגע האחרון לאירופה – מהיום למחר או אפילו מהיום להיום. לטוס בלואו קוסט – לוותר על מזוודה, על הושבה ועל כל מה שיכול להיות כרוך בתוספת עלות.
ויש גם פעולה נוספת וחשובה אשר בכוחה להוזיל באופן משמעותי את עלות הטיסה והיא, לטוס מנמל התעופה רמון.