הפלגות לאירופה

6 החברות המומלצות ביותר להפלגת נופש ברחבי אירופה

הפלגה מהווה כאחד מסוגי החופשות המועדפות על ישראלים. ההפלגה מתקיימת באוניית פאר, אשר למעשה כוללת את כל מה שצריך לחופשה מפנקת באירופה: מספר ארוחות ביום, פעילויות בידור, מתקני נופש, סניף של דיוטי פרי ועוד.. ועוד.. כמובן, שהאונייה אמורה לעצור ביעדים שונים באירופה ולאפשר למפליגים לרדת מהאונייה ולטייל באותו היעד. אז אם גם אתם החלטתם לצאת להפלגת נופש ברחבי אירופה, דעו שיש מספר חברות גדולות המציעות הפלגות שכאלו, כאשר כל אחת מהן מציעה נופש ברמה קצת שונה. לכן, כדאי להכיר את החברות השונות ואת ההבדלים ביניהם.

רויאל קריביאן – Royal Caribbean
אחת מחברות השייט הגדולות והמובילות בעולם, אשר מציעה חוויית שייט מפנקת, בתנאים מפנקים במיוחד. החברה מפעילה קרוזים ללא פחות מ-233 יעדים שונים ב-72 מדינות ובין היתר, גם מדינות שונות באירופה.
החברה זכתה במהלך שנות פעילותה במגוון רחב של פרסים ואותות הוקרה על השירותים אותם היא מציעה.

ויקינג
חברת שייט וקרוזים אשר הוקמה בשנת 1997. הבסיס של החברה הוא בשוויץ. מוציאה קרוזים ליעדים החמים באירופה, לרוסיה, לסין, לצפון ולדרום אמריקה. החברה החלה את דרכה בעיקר בתחום שייט נהרות, אך החל משנת 2013 החלה להוציא שייט בספינות פאר באוקיאנוס ובין היתר, למגוון יעדים חמים באירופה.

אם. אס. – סMSC Cruises
חברה איטלקית, אשר מציעה אוניות מפוארות, בהן מושם דגש על כל הפרטים קטנים כגדולים, אשר שוזרים יחדיו חוויות אירוח מושלמת.
השייט מתקיים במגוון רחב של יעדים, בים התיכון, בקריביים ועוד.
החברה זכתה בפרסים ובאותות הוקרה, בזכות איכות השירותים אותם היא מציעה.

דיסני – Disney 
חברה אשר כשמה, מציעה הרבה פעילויות לילדים, אך גם המבוגרים אינם מקופחים ומוזמנים ליהנות מפעילויות המותאמות בעבורם. החברה מוציאה קרוזים למגוון רחב של יעדים בעולם ובין היתר גם ליעדים שונים ביבשת אירופה.

Oceania Cruises
חברה המציעה קרוזים מפנקים למגוון יעדים בעולם והוקמה בשנת 2002 על ידי 2 שמות מוכרים מעולם הקרוזים.
נחשבת לחברה הגדולה ביותר בעולם בתחום הפלגות היוקרה, מציעה שייט ברמת 5 כוכבים ב-3 ספינות גדולות.

 וירג'ין וויאג'ז – Virgin Voyag
חברה חדשה שרק הוקמה לאחרונה, בבעלותו של איש העסקים המולטי מיליונר ריצ'רד בנסון. בעקבות משבר הקורונה התוכניות הגדולות של החברה והשינויים אותם היא עתידה לחולל בעולם הספנות נדחו. יחד עם זאת, הצפי הוא לחוויית שייט ברמה גבוהה במיוחד, סוג של מסיבה בלתי נגמרת המיועדת למבוגרים בלבד. אומנם כרגע החברה עדיין לא מתכננת שייט באירופה אלא יותר ביבשת אמריקה, אך ככל הנראה, שהיא תתרחב ותכבוש עם הזמן עוד ועוד יעדים.

כמובן, שאם אתם מעוניינים לצאת לטיול שייט, חשוב שתבדקו את היעדים של כל חברה, מהם תנאי האירוח בספינה ומהן הפעילויות השונות המוצעות לכם במהלך החופשה – הפלגה נעימה!

טיסות מרמון לאירופה

יש לא מעט דרכים להוזיל כיום טיסות לאירופה – להזמין טיסות הרבה לפני מועד הטיסה (אם אפשר אפילו חצי שנה לפני המועד). להזמין טיסות ברגע האחרון לאירופה – מהיום למחר או אפילו מהיום להיום. לטוס בלואו קוסט – לוותר על מזוודה, על הושבה ועל כל מה שיכול להיות כרוך בתוספת עלות.
ויש גם פעולה נוספת וחשובה אשר בכוחה להוזיל באופן משמעותי את עלות הטיסה והיא, לטוס מנמל התעופה רמון.

טיולי משפחות באירופה

אירופה מהווה יעד אטרקטיבי במיוחד לטיולי משפחות, יחד עם זאת, בכדי שהטיול יממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו ויהיה מהנה וחווייתי, חשוב לתכנן אותו בקפידה, להלן 6 טיפים ישימים אשר יסייעו לכם במטרה:

יעדים חמים באירופה

רוב הישראלים חסרי סבלנות וכשאנחנו רואים תורים ארוכים, אנחנו מעדיפים לעשות אחורה פנה (אם אין בנמצא דרך לקיצור התור).
אבל, חשוב לדעת שיש יעדים ואטרקציות שההמתנה בתור בהם, על כל הסבל שהיא אולי טומנת בחובה תהיה שווה.